Mulțumim, Robert Cristian și Ovidiu Trășcan!


Robert Cristian și Ovidiu Trășcan nu vor mai face parte din lotul echipei noastre și pentru stagiunea care urmează.


Cei mai vechi componenți ai lotului nostru, cei doi au evoluat în mai multe rânduri pentru gruparea hunedoreană, indiferent de denumirea purtată în timp. În vârstă de 34 de ani, Robert Cristian a bifat, sezonul trecut, 15 meciuri în campionat, timp în care a reușit să marcheze și două goluri, în vreme ce “Mielu’” (31 de ani) a jucat în 24 de rânduri, marcând și un gol, stagiunea precedentă.


Totuși, cei doi rămân parte integrantă a clubului nostru, fiind antrenori în cadrul Centrului de Copii și Juniori al Corvinului. Robert îi pregătește pe micuții de la Under 11 (rezultatele lor recente fiind prezentate în urmă cu câteva zile), în vreme ce Ovidiu se ocupă de o grupă Under 7.


Vă mulțumim pentru tot ce ați făcut, din teren, în tricoul alb-albastru și vă urăm succes în modelarea celor mici în spiritul corvinist!

2 comentarii

  1. Felicitări amândouă
    Ce doresc sa întreb, la grupele de copii se percepe taxa pt a frecventa antrenamentele de la fotbal.
    Sper sa se și răspundă la întrebare

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *