Suferim primul eşec în campionat după 11 luni!
Echipa noastră a suferit primul eşec după 22 de partide oficiale în actuala stagiune a Ligii a doua. A fost 0-1 (0-0) cu Sepsi Sfântu Gheorghe, golul succesului ocupantei locului doi fiind reuşit de Haruţ, în ultimele zece minute. După cum era de aşteptat, startul jocului de la Hunedoara a fost unul destul de echilibrat, …
Citește mai multe„Suferim primul eşec în campionat după 11 luni!”
